ADV: Online masterclass bij Boom Docentacademie | Onderwijs van morgen, kan dat nog in het schoolgebouw van gisteren?  Met Barend Last en Lotte van Egmond

Advertentie: Online masterclass bij Boom Docentacademie | Onderwijs van morgen, kan dat nog in het schoolgebouw van gisteren? Met Barend Last en Lotte van Egmond

Onderwijs van morgen: kan dat nog in het schoolgebouw van gisteren?

Op donderdag 14 april vindt van 14:00u tot 16:00u de zesde online masterclass van Boom Docentacademie plaats: ‘De leeromgeving als instrument. Het effect van de inrichting op leer- en studiegedrag’ met blended learning expert Barend Last en trainer Lotte van Egmond.

Een rijke leeromgeving heeft een positieve invloed op het leer- en studiegedrag van studenten. Toch blijft dit onderwerp vaak onderbelicht bij onderwijsontwerp en –uitvoer. De hoogste tijd om de leeromgeving te zien als instrument om leren te bevorderen, en zo te komen tot een inrichting die prikkelt tot actief leren.

Barend Last en Lotte van Egmond laten in deze interactieve masterclass zien hoe een optimale leeromgeving leer- en studiegedrag stimuleert, en zorgt voor binding en socialisering; met elkaar én met de school of instelling. Zij geven effectieve strategieën en voorbeelden voor het stimuleren van wenselijk leer- en studiegedrag die je direct kunt toepassen in jouw onderwijs.

Voor meer informatie en aanmelden, klik hier

Algemene info

  • Datum & tijd: donderdag 14 april, 14:00u – 16:00u
  • Waar: online via Zoom
  • Aanmelden: https://boomnt2.webinargeek.com/de-leeromgeving-als-instrument
  • Kosten: € 94,99 incl. BTW (€78,50 – excl. BTW)
  • Groepskorting is mogelijk vanaf 5 deelnemers. Neem hiervoor contact met ons op via info@boomdocentacademie.nl

Over Boom Docentacademie
Boom Docentacademie organiseert online masterclasses over thema’s en vraagstukken die nu in het onderwijs spelen, gegeven door experts. Door deel te nemen aan de online masterclasses kom je even los van de dagelijkse werkzaamheden, om zelf te leren van experts en ervaringen met collega-docenten te delen.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp

We gebruiken functionele cookies om ervoor te zorgen dat onze website zo soepel mogelijk draait. Als u doorgaat met het gebruiken van de website, gaan we er vanuit dat u ermee instemt. Meer lezen